Metrobüs Durakları, Metrobüs Hatları, Metrobüs Fiyatları

metrobüs yolunda bir kaza daha

istanbulda bu sabah D100 Karayolunda okmeydanı istikametinde sabah 06.30 sıralarında önce bariyerlere girdi sonra metrobüs yoluna devrildi. Sabah saatlerinde yaşanan bu kaza iş sa..

İncele →
Metrobüs'te Taciz!!

Metrobüs'te Taciz!!

İstanbul’un Yaşanan yoğun trafik sebebi ile işine ve evine daha kısa sürede gitmek isteyen vatandaşların tercih ettiği , Bir noktadan diğer bir noktaya daha  hızlı ulaşmaya çalışan..

İncele →
Metrobüs Hikayem

Metrobüs Hikayem

Merhaba sevgili metrobüs.net ziyaretçileri. Benim metrobüs hikayem yaklaşık bir yıl önce başladı. Yurt dışı seyahatine çıkacağım bir dönemi fırsat bularak  nasılsa 15 gün yokum ara..

İncele →
Metrobüs Kazaları ve bilançosu

Metrobüs Kazaları ve bilançosu

Metrobüsler İstanbulun yolcu trafiğinin büyük bölümünü taşımaktadır. Peki son günlerde neden genellikle kazalarıyla gündeme geliyorlar? Aslında sorunun bir kaç cevabı bulunmakta. M..

İncele →
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı Yolcu Profili ..

  Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı KADIKÖY ilçesinde bulunmaktadır. Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘ndan İETT otobüslerini ve minibüslerini kullanarak Kadıköy’ün merkeziBahariye Caddes..

İncele →
Fikirtepe Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Fikirtepe Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Anadolu Yakası'nda Fikirtepe  Metrobüs Durağı'na yakın bir yerde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, bariyerleri kırarak metrobüs yoluna girdi.  K..

İncele →
Metrobüs Ücretleri hakkında bilinmesi gerekenler

Metrobüs Ücretleri hakkında bilinmesi gereken..

Bilindiği üzere metrobüs İstanbul'un en gözde ulaşım aracı olmuş durumdadır. İstanbul trafiğini önemli ölçüde rahatlatmaktadır. Her gün hemen hemen bir milyon kişi metrobüs ulaşım ..

İncele →

Silivri'ye metrobüs ne zaman gelir

Silivriye metrobüs Ne Zaman Gelecek İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nin Kasım ayında düzenlenen bütçe görüşmelerinde bugün İETT yer aldı. İBB Meclis üyelerine seslen..

İncele →
Metrobüs çalışma saatleri

Metrobüs çalışma saatleri

Metrobüs çalışma saatleri İstanbul günün her saati hareketli ve canlı bir şehir olma özelliği ile dünyanın sayılı büyük kentlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Yurt dışında ..

İncele →
Uzunçayır Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Uzunçayır Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Uzunçayır Metrobüs Durağı ÜSKÜDAR ilçesinde bulunmaktadır. Uzunçayır Metrobüs Durağı‘ndan İETT otobüslerini ve minibüslerini kullanarak Harem OtogarıKoşuyoluYenisahra – GöztepeKo..

İncele →
Giriş
Arama