Metrobüs Durakları, Metrobüs Hatları, Metrobüs Fiyatları

Acıbadem Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Acıbadem Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Acıbadem Metrobüs Durağı 41.014874 enlem ve 29.056822 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Küçük Çamlıca Mh. ve Üsküdar ilçesine bağlıdır. Acıbadem Metrobüs Durağı haritası..

İncele →
Altunizade Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Altunizade Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Durağın hemen yanında bükün Vezirspor tesisleri sayesinde kimin spor yapıp da o Durağı kullandığı kolaylıkla anlaşılabilir.  Altunzade Metrobüs Durağı 41.021133 enlem ve 29.048918..

İncele →
Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı Yolcu Pro..

Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı 41.031940 enlem ve 29.046852 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Burhaniye Mh. ve Üsküdar ilçesine bağlıdır. Ne akşam işçi çıkışlarınd..

İncele →
Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı Yolcu Profil..

Eğer yanlışlıkla kıta değiştirmek istemiyorsanız mutlaka düğmeye basmayı kaçırmamanız gereken bir durak.  Öncelikle havası ve manzarası kesinlikle harika. Sürekli telefonlarına göm..

İncele →
Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yolcu Profili ..

Zincirlikuyu Metrobüs Durağı bir aktarma durağıdır.  Kavganın-gürültünün eksik olmadığı bir duraktır. Bu hattı kullanan yolcuların isyan ettiği en büyük konulardan biri de mecidiye..

İncele →
Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Mecidiyeköy Metrobüs Durağı Yolcu Profili ..

3 gün önce büyük bir kazanın yaşanan ayrıca diğer duraklara kıyasla sadece 1 tane giriş-çıkışı bulunan duraktır. Kazada 2 kişi yaralanırken olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve..

İncele →

Metrobüs Yolculuğu

Metrobüs  yolculuğu İstanbul’da yaşıyorsanız ve yolculuk yapmanız gerekiyorsa gerçekten çok sabırlı olmanız gerekmektedir. Özellikle sabah ve akşam saatleri işe gidiş ve gelişlerd..

İncele →
Çağlayan Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Çağlayan Metrobüs Durağı Yolcu Profili

 2010 yılında Çağlayan Meydanı’nın trafiğe kapatılması ve trafiğin yer altına alınması çalışmaları nedeniyle Çağlayan’daki metrobüs üstgeçidinin yarısı kapatıldı. Sabah saatlerinde..

İncele →
SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı Yolcu Profili

SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı Yolcu..

İETT Metrobüs Okmeydanı Durağı 41.056713 enlem ve 28.961475 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Talatpaşa Mh. ve Kağıthane ilçesine bağlıdır. İETT Metrobüs Okmeydanı Durağ..

İncele →
Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı Yolcu Prof..

Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı da diğer bazı ismi değiştirilen İETT duraklarından sadece 1 tanesi. Durak isimlerini değiştirmeye ne gerek var bilmiyorum. Perpa ismi neden beğen..

İncele →
Giriş
Arama