Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Gönderen: Abbas Yolcu


Tarih: 22.09.2017 21:42:34


Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Başlangıç olarak Nişantaşı- Şişli'den kalkan metrobüs, yaklaşık olarak 55 dakikada Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı'nda olur. Ayrıca Starbucks, Kadıköy konumundan Ayvansaray Metrobüs Durağı konumuna Metro - M4, Otobüs - 34AS ile gitmek 46 dk sürer.

Bu hatlar Ayvansaray Metrobüs Durağı konumuna yakın duruyor: Metro - M1B

Ayvansaray Metrobüs Durağı haritasına yakın yerler listesi

Yer Adı Mesafe Yakınlığı
Ayvansaray Metrobüs Durağı 0.00 Km
Eyup Belediyesi Teras 0.10 Km
Eyüp Asayiş Büro Amirliği 0.27 Km
Anemas zindanları 0.27 Km
Ya Vedud Hz. Turbesi 0.30 Km
Aşçıbaşı Ahmet Ağa Camii 0.31 Km
Kazasker İvaz Efendi Camii 0.31 Km
Hacı Hüsrev Camii ve Sahabe Mezarları 0.34 Km
Nazlı Deftardar Mahmut Efendi Camii 0.36 Km
Defterdar Camii 0.37 Km
Motosikletli Polis Timler Amirliği 0.38 Km
Yunus Tim Merkezi Balat 0.38 Km
Kanal 7 Stüdyo 0.39 Km
Eğrikapı 0.39 Km
Meryem Ana Kilisesi 0.41 Km
Feshane Parkı 0.41 Km
Blaherma Sarayı Ayazma ve Kilisesi 0.42 Km
Meryem Ana Ayazması 0.43 Km
Ayvansaray 0.44 Km
Hazreti Ebuzergifari Türbesi ve Cami 0.46 Km
Hacı İlyas Yatağan Camii 0.50 Km
Hazreti Cabir Camii 0.53 Km
Eyüp Belediyesi Kültür Müdürlüğü 0.53 Km
Maktul Mustafa Paşa Camii 0.54 Km
Atik Mustafa Paşa Camii 0.54 Km
Hirami Ahmetpasa Camii 0.55 Km
Cezri Kasım Camii 0.55 Km
Eyüp Belediyesi 0.57 Km
Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi 0.59 Km
Eyup Belediyesi Beyaz Masa 0.59 Km
Eyüp Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü 0.59 Km
Eyup Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü 0.60 Km
Plato Meslek Yüksekokulu 0.60 Km
ESBAS Eyup Belediyesi A.S. 0.60 Km
Tekfur Sarayı 0.63 Km
Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi 0.63 Km
Ayvansaray İskelesi 0.63 Km
Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi 0.65 Km
Edirnekapı Şehitliği 0.67 Km
Aya Dimitri Kilisesi 0.67 Km
Haliç Köprüsü 0.67 Km
Molla Aşkı Camii 0.70 Km
Feshane 0.70 Km
Molla Aski Parki 0.74 Km
Molla Aşkı Terası 0.74 Km
Mehterhane 0.76 Km
Ferruh Kethüda Camii 0.83 Km
Ebuduya Camii 0.84 Km
Kariye Müzesi 0.84 Km
Chora Museum 0.84 Km

Aşağıda ayvansaray eyüp metrobüs durağını kullanarak gidilebilecek  duraklar sırasıyla belirtilmiştir. Kırmızı olarak işaretlenen  ayvansaray eyüp metrobüs durağı istanbul yönüne gidecekseniz yeşil renkteki durakları tuyap tarafına gidecekseniz mavi renkli durakları takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link'lerden önceki durak sonraki durakları takip edebilirsiniz.

v 01 / 45 ^ - TÜYAP / Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 02 / 44 ^ - Hadımköy Metrobüs Durağı
v 03 / 43 ^ - Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 04 / 42 ^ - Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs Durağı
v 05 / 41 ^ - Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 06 / 40 ^ - Güzelyurt Metrobüs Durağı
v 07 / 39 ^ - Haramidere Metrobüs Durağı
v 08 / 38 ^ - Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı
v 09 / 37 ^ - Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağı
v 10 / 36 ^ - Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı Ambarlı metrobüs Durağı
v 11 / 35 ^ - Cihangir Üniversite Mah. Metrobüs Durağı
v 12 / 34 ^ - Avcılar Merk. Ünv. Kamp. Metrobüs Durağı
v 13 / 33 ^ - Şükrübey Metrobüs Durağı
v 14 / 32 ^ - Büyükş. Bld. Sosyal Tesisleri Metrobüs Durağı
v 15 / 31 ^ - Küçükçekmece Metrobüs Durağı
v 16 / 30 ^ - Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 17 / 29 ^ - Florya (Yeşilova) Metrobüs Durağı
v 18 / 28 ^ - Beşyol Metrobüs Durağı
v 19 / 27 ^ - Sefaköy Metrobüs Durağı
v 20 / 26 ^ - Yenibosna Metrobüs Durağı
v 21 / 25 ^ - Şirinevler (Ataköy) Metrobüs Durağı
v 22 / 24 ^ - Bahçelievler Metrobüs Durağı
v 23 / 23 ^ - İncirli (Ömür) Metrobüs Durağı
v 24 / 22 ^ - Zeytinburnu Metrobüs Durağı
v 25 / 21 ^ - Merter Metrobüs Durağı
v 26 / 20 ^ - Cevizlibağ Metrobüs Durağı
v 27 / 19 ^ - Topkapı Metrobüs Durağı
v 28 / 18 ^ - Bayrampaşa (Maltepe) Metrobüs Durağı
v 29 / 17 ^ - Vatan Caddesi Metrobüs Durağı
v 30 / 16 ^ - Edirnekapı Metrobüs Durağı
v 31 / 15 ^ - Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı
v 32 / 14 ^ - Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
v 33 / 13 ^ - Okmeydanı Metrobüs Durağı
v 34 / 12 ^ - Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı
v 35 / 11 ^ - SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı
v 36 / 10 ^ - Çağlayan Metrobüs Durağı
v 37 / 09 ^ - Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
v 38 / 08 ^ - Zincirlikuyu Metrobüs Durağı
v 39 / 07 ^ - Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı
v 40 / 06 ^ - Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı
v 41 / 05 ^ - Altunizade Metrobüs Durağı
v 42 / 04 ^ - Acıbadem Metrobüs Durağı
v 43 / 03 ^ - Uzunçayır Metrobüs Durağı
v 44 / 02 ^ - Fikirtepe Metrobüs Durağı
v 45 / 01 ^ - Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı



Yorum yapmak için giriş yapınız

Giriş
Arama