Halıcıoğlu Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Gönderen: Abbas Yolcu


Tarih: 22.09.2017 21:50:51


Halıcıoğlu Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Metrobüs Halıcıoğlu Durağı 41.048668 enlem ve 28.946173 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Sütlüce Mh. ve Beyoğlu ilçesine bağlıdır.  

Aqua Florya, Bakırköy konumundan Halıcıoğlu Metrobüs Durağı konumuna Otobüs - 73B, Otobüs - 34 ile gitmek 53 dk sürer.


İstanbul konumundan Halıcıoğlu Metrobüs Durağı konumuna Otobüs - 81, Otobüs - 39K, Otobüs - 500T ile gitmek 52 dk sürer.

Yer Adı Mesafe Yakınlığı
Halıcıoğlu Metrobüs Durağı 0.00 Km
Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 0.21 Km
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 0.31 Km
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Halıcıoğlu Kampüsü 0.31 Km
Çavuşbaşı Mahmut Ağa Camii 0.38 Km
Rahmi Koc Muzesi Planetarium 0.42 Km
Hasköy Parkı 0.45 Km
Beyoğlu Belediyesi Tapu Dairesi 0.49 Km
Haliç Kongre Merkezi 0.51 Km
Beyoğlu Belediyesi Yeşil Adamlar Atık Yönetim A.Ş 0.53 Km
Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 0.57 Km
Sütlüce, Beyoğlu 0.57 Km
Hasköy Mezarlığı 0.60 Km
Haliç Köprüsü 0.60 Km
Rahmi M. Koç Müzesi 0.72 Km
Galerist Hasköy 0.77 Km
Feshane 0.77 Km
Kaptanpaşa Camii 0.78 Km
Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi 0.83 Km
Mehterhane 0.84 Km
Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi 0.84 Km
Sultan Reşat Turbesi 0.84 Km
Ayvansaray İskelesi 0.85 Km
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Körler Kütüphanesi 0.87 Km
Çeribaşı Camii 0.87 Km
Bahariye Adaları 0.88 Km
Eyüp Belediyesi Kütüphanesi 0.88 Km
Yunus Tim Merkezi Balat 0.88 Km
Motosikletli Polis Timler Amirliği 0.89 Km
Eyüp Belediyesi 0.90 Km
Eyup Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü 0.90 Km
Feshane Parkı 0.92 Km
Eyup Belediyesi Beyaz Masa 0.92 Km
ESBAS Eyup Belediyesi A.S. 0.92 Km
Beyoğlu Belediyesi Sütlüce Spor Tesisleri 0.92 Km
Eyüp Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü 0.92 Km
Eyüp Belediyesi Kültür Müdürlüğü 0.92 Km
Cezri Kasım Camii 0.95 Km
Sokullu Mehmet Paşa Türbesi 0.96 Km
Ya Vedud Hz. Turbesi 0.97 Km
Eyup Zal Mahmut Pasa Camii 0.97 Km
Kızıl Mescit 0.97 Km
Nazlı Deftardar Mahmut Efendi Camii 0.98 Km
Mihrişah Valide Sultan Türbesi 0.98 Km
Hacı Hüsrev Camii ve Sahabe Mezarları 0.98 Km
Defterdar Camii 0.98 Km
Ebuduya Camii 0.99 Km
Hasköy İskelesi 0.99 Km
Şah Sultan Camii 1.01 Km
Eyüp Sultan Hazretlerı Türbesı 1.01 Km

Aşağıda halıcıoğlu metrobüs durağını kullanarak gidilebilecek  duraklar sırasıyla belirtilmiştir. Kırmızı olarak işaretlenen  halıcıoğlu metrobüs durağı istanbul yönüne gidecekseniz yeşil renkteki durakları tuyap tarafına gidecekseniz mavi renkli durakları takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link'lerden önceki durak sonraki durakları takip edebilirsiniz.

v 01 / 45 ^ - TÜYAP / Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 02 / 44 ^ - Hadımköy Metrobüs Durağı
v 03 / 43 ^ - Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 04 / 42 ^ - Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs Durağı
v 05 / 41 ^ - Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 06 / 40 ^ - Güzelyurt Metrobüs Durağı
v 07 / 39 ^ - Haramidere Metrobüs Durağı
v 08 / 38 ^ - Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı
v 09 / 37 ^ - Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağı
v 10 / 36 ^ - Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı Ambarlı metrobüs Durağı
v 11 / 35 ^ - Cihangir Üniversite Mah. Metrobüs Durağı
v 12 / 34 ^ - Avcılar Merk. Ünv. Kamp. Metrobüs Durağı
v 13 / 33 ^ - Şükrübey Metrobüs Durağı
v 14 / 32 ^ - Büyükş. Bld. Sosyal Tesisleri Metrobüs Durağı
v 15 / 31 ^ - Küçükçekmece Metrobüs Durağı
v 16 / 30 ^ - Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 17 / 29 ^ - Florya (Yeşilova) Metrobüs Durağı
v 18 / 28 ^ - Beşyol Metrobüs Durağı
v 19 / 27 ^ - Sefaköy Metrobüs Durağı
v 20 / 26 ^ - Yenibosna Metrobüs Durağı
v 21 / 25 ^ - Şirinevler (Ataköy) Metrobüs Durağı
v 22 / 24 ^ - Bahçelievler Metrobüs Durağı
v 23 / 23 ^ - İncirli (Ömür) Metrobüs Durağı
v 24 / 22 ^ - Zeytinburnu Metrobüs Durağı
v 25 / 21 ^ - Merter Metrobüs Durağı
v 26 / 20 ^ - Cevizlibağ Metrobüs Durağı
v 27 / 19 ^ - Topkapı Metrobüs Durağı
v 28 / 18 ^ - Bayrampaşa (Maltepe) Metrobüs Durağı
v 29 / 17 ^ - Vatan Caddesi Metrobüs Durağı
v 30 / 16 ^ - Edirnekapı Metrobüs Durağı
v 31 / 15 ^ - Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı
v 32 / 14 ^ - Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
v 33 / 13 ^ - Okmeydanı Metrobüs Durağı
v 34 / 12 ^ - Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı
v 35 / 11 ^ - SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı
v 36 / 10 ^ - Çağlayan Metrobüs Durağı
v 37 / 09 ^ - Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
v 38 / 08 ^ - Zincirlikuyu Metrobüs Durağı
v 39 / 07 ^ - Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı
v 40 / 06 ^ - Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı
v 41 / 05 ^ - Altunizade Metrobüs Durağı
v 42 / 04 ^ - Acıbadem Metrobüs Durağı
v 43 / 03 ^ - Uzunçayır Metrobüs Durağı
v 44 / 02 ^ - Fikirtepe Metrobüs Durağı
v 45 / 01 ^ - Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı

 



Yorum yapmak için giriş yapınız

Giriş
Arama