Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Gönderen: Abbas Yolcu


Tarih: 05.12.2017 22:58:18


Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı Yolcu Profili

 

Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı KADIKÖY ilçesinde bulunmaktadır.

Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘ndan İETT otobüslerini ve minibüslerini kullanarak

Kadıköy’ün merkezi
Bahariye Caddesi
Boğa Heykeli
Tarihi Kadıköy Çarşısı
Moda
Kadıköy İskelesi
Göztepe, Erenköy, Suadiye
Bostancı
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
Maltepe
Kartal
Pendik ilçelerine gidebilirsiniz.
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı’nın yakın çevresinde

Söğütlüçeşme Tren İstasyonu (şu an kullanılmıyor)
Kadıköy Belediyesi
Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Bağdat Caddesi
Yoğurtçu Parkı (Alex de Souza ve Lefter heykelleri)
Kalamış Parkı bulunmaktadır.
Park Et – Devam Et
Aracınızı metrobüs durağının hemen yanındaki İspark otoparkına ya da Salı Pazarı alanındaki İspark otoparkına bırakarak, gitmek istediğiniz yere metrobüsle hızlıca gidebilirsiniz.

Erişilebilir Metrobüs
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı “düz ayak” bir durak olduğu için engelli ve yaşlı vatandaşlarımız için bir sorun yaratmıyor.

Eğer tren saatine denk gelmez, trenden inen insan yığınıyla karşılaşmazsanız -ki bunun çaresi durağın en başında 34A'nın durduğu yerde beklemek yerine 34Z'yi beklemek oluyor- en fazla 5 dakika bekleyerek çok fazla ezilmeden ( çok fazla yalnız ) oturarak Zincirlikuyu'ya ulaşmanız mümkündür. 

Ayrıca insanların sıraya girmesi için acilen bir çözüm bulunması gereken duraktır. 

Sabah saatlerinde sürekli bir tartışmaya, itiş kakışa neden olan durak. Kavganın sebebi ise basit. Metrobüse binmediği halde kapının denk geldiği yerde dikilen insanlar. Bu insanların amacı oturacak yer bulabilmek, diğerlerinin amacı ise bir şekilde metrobüse binebilmek. Binemeyenler orada dikilenlere bazen laf söylediği için tartışma çıkabiliyor. 

Yer Adı Mesafe Yakınlığı

Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı 0.00 Km
Kadıköy Belediyesi Otoparkı 0.08 Km
Kadıköy Evlendirme Dairesi 0.08 Km
Söğütlüçeşme Garı 0.16 Km
Kadıköy Belediyesi Spor Salonu 0.20 Km
Kadıköy Belediyesi 0.21 Km
Söğütlüçeşme Tren İstasyonu 0.24 Km
Kadıköy Açıköğretim Bürosu 0.31 Km
Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi 0.36 Km
Fenerium Kızıltoprak 0.36 Km
Kadıköy Spor Tesisleri 0.36 Km
Eski Salı Pazarı 0.38 Km
Dürümcü Emmi 0.40 Km
Şükrü Saracoğlu Stadyumu 0.44 Km
FB TV 0.45 Km
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 0.45 Km
Eski Salı Pazarı Otopark 0.45 Km
Fenerbahçe Spor Kulübü 0.50 Km
Kuşdili Caddesi 0.52 Km
Migros Fenerbahçe Stadı 0.54 Km
Fazla Mesai Tiyatro Atolyesi 0.55 Km
Fenerbahçe SK Yüzme Havuzu 0.55 Km
Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği 0.56 Km
Maçkolik Complex 0.56 Km
Kadıköy Belediyesi Konuk Evi 0.56 Km
Etiler Marmaris Büfe 0.56 Km
Kurbağalıdere 0.58 Km
Alex De Souza Heykeli 0.59 Km
Lefter Küçükandonyadis Heykeli 0.60 Km
Müjdat Gezen Sanat Merkezi 0.62 Km
Ziverbey 0.62 Km
Wrap Inn 0.62 Km
Kadıköy Belediyesi Sanat Parkı 0.63 Km
Kadikoy Fish Bazaar 0.63 Km
Okan Üniversitesi Kadıköy Kampüsü 0.64 Km
Tosbağa Cafe 0.68 Km
Nazım Hikmet Kültür Merkezi 0.69 Km
Halitağa Caddesi 0.73 Km
Kibrit Kutusu 0.76 Km
Boğa Heykeli 0.76 Km
SanSpa Healthy Life Club 0.77 Km
Kızıltoprak 0.77 Km
Altıyol Meydanı 0.77 Km
Yoğurtçu Parkı 0.79 Km
Bahariye Caddesi 0.81 Km
Hasırcıbaşı 0.82 Km
Fikirtepe Metrobüs Durağı 0.83 Km
Kızıltoprak Tren İstasyonu 0.84 Km
Müjdat Gezen Tiyatrosu 0.85 Km
Fenerbahçe SK Dereağzı Tesisleri 0.86 Km

Aşağıda Acıbadem metrobüs durağını kullanarak gidilebilecek duraklar sırasıyla belirtilmiştir. Kırmızı olarak işaretlenen Acıbadem metrobüs durağı istanbul yönüne gidecekseniz yeşil renkteki durakları tuyap tarafına gidecekseniz mavi renkli durakları takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link'lerden önceki durak sonraki durakları takip edebilirsiniz.

v 01 / 45 ^ - TÜYAP / Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 02 / 44 ^ - Hadımköy Metrobüs Durağı
v 03 / 43 ^ - Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 04 / 42 ^ - Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs Durağı
v 05 / 41 ^ - Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 06 / 40 ^ - Güzelyurt Metrobüs Durağı
v 07 / 39 ^ - Haramidere Metrobüs Durağı
v 08 / 38 ^ - Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı
v 09 / 37 ^ - Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağı
v 10 / 36 ^ - Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı Ambarlı metrobüs Durağı
v 11 / 35 ^ - Cihangir Üniversite Mah. Metrobüs Durağı
v 12 / 34 ^ - Avcılar Merk. Ünv. Kamp. Metrobüs Durağı
v 13 / 33 ^ - Şükrübey Metrobüs Durağı
v 14 / 32 ^ - Büyükş. Bld. Sosyal Tesisleri Metrobüs Durağı
v 15 / 31 ^ - Küçükçekmece Metrobüs Durağı
v 16 / 30 ^ - Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 17 / 29 ^ - Florya (Yeşilova) Metrobüs Durağı
v 18 / 28 ^ - Beşyol Metrobüs Durağı
v 19 / 27 ^ - Sefaköy Metrobüs Durağı
v 20 / 26 ^ - Yenibosna Metrobüs Durağı
v 21 / 25 ^ - Şirinevler (Ataköy) Metrobüs Durağı
v 22 / 24 ^ - Bahçelievler Metrobüs Durağı
v 23 / 23 ^ - İncirli (Ömür) Metrobüs Durağı
v 24 / 22 ^ - Zeytinburnu Metrobüs Durağı
v 25 / 21 ^ - Merter Metrobüs Durağı
v 26 / 20 ^ - Cevizlibağ Metrobüs Durağı
v 27 / 19 ^ - Topkapı Metrobüs Durağı
v 28 / 18 ^ - Bayrampaşa (Maltepe) Metrobüs Durağı
v 29 / 17 ^ - Vatan Caddesi Metrobüs Durağı
v 30 / 16 ^ - Edirnekapı Metrobüs Durağı
v 31 / 15 ^ - Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı
v 32 / 14 ^ - Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
v 33 / 13 ^ - Okmeydanı Metrobüs Durağı
v 34 / 12 ^ - Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı
v 35 / 11 ^ - SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı
v 36 / 10 ^ - Çağlayan Metrobüs Durağı
v 37 / 09 ^ - Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
v 38 / 08 ^ - Zincirlikuyu Metrobüs Durağı
v 39 / 07 ^ - Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı
v 40 / 06 ^ - Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı
v 41 / 05 ^ - Altunizade Metrobüs Durağı
v 42 / 04 ^ - Acıbadem Metrobüs Durağı
v 43 / 03 ^ - Uzunçayır Metrobüs Durağı
v 44 / 02 ^ - Fikirtepe Metrobüs Durağı
v 45 / 01 ^ - Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı


Yorum yapmak için giriş yapınız

Giriş
Arama