Uzunçayır Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Gönderen: Abbas Yolcu


Tarih: 25.11.2017 21:44:57


Uzunçayır Metrobüs Durağı Yolcu Profili


Uzunçayır Metrobüs Durağı ÜSKÜDAR ilçesinde bulunmaktadır.

Uzunçayır Metrobüs Durağı‘ndan İETT otobüslerini ve minibüslerini kullanarak

Harem Otogarı
Koşuyolu
Yenisahra – Göztepe
Kozyatağı – Ataşehir
Maltepe
Kartal
Pendik
Tuzla
Sancaktepe
Sultanbeyli ilçelerine gidebilirsiniz.
Uzunçayır Metrobüs Durağı’ndan bağlantı yolunu kullanarak “Kadıköy-Kartal Metrosu”nun Ünalan Durağı’na geçebilirsiniz. Bu metroyu kullanarak

Kadıköy
Ayrılıkçeşme Marmaray İstasyonu
Tepe Nautilus AVM’ye
Acıbadem
Göztepe
Bostancı
Maltepe
Kartal
MaltepePark AVM’ye
Anadolu Adalet Sarayı’na
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

 

 Yer Adı Mesafe Yakınlığı
Uzunçayır Metrobüs Durağı 0.00 Km
Ünalan Metro İstasyonu 0.29 Km
Akasya Acıbadem 0.29 Km
Istanbul Medeniyet Üniversitesi 0.38 Km
Kadıköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 0.42 Km
Kadıköy Belediyesi ESDEM 0.43 Km
Kadıköy Tarihi Salı Pazarı 0.43 Km
Kadıköy Belediyesi Beton Zemin Labaratuvarı 0.43 Km
Fenerbahçe Fikirtepe Tesisleri 0.53 Km
Almondhill Sitesi 0.66 Km
Emek Sahnesi 0.78 Km
Doğuş Üniversitesi Merkez Kampüs 0.80 Km
Doğuş Üniversitesi 0.80 Km
Ermeni Mezarlığı 0.84 Km
Fikirtepe Metrobüs Durağı 0.93 Km
Musevi Mezarlığı 0.95 Km
Okan Üniversitesi Kadıköy Kampüsü 1.11 Km
İstanbul Atatürk Fen Lisesi 1.16 Km
Acıbadem Metro İstasyonu 1.19 Km
Kadıköy Belediyesi E-Atık Merkezi 1.32 Km
Göztepe Metro İstasyonu 1.38 Km
Marmara Üniversitesi 1.38 Km
Marmara Üniversitesi Göztepe 1.38 Km
Kadıköy Açıköğretim Bürosu 1.42 Km
Ziverbey 1.54 Km
Kuyubaşı 1.57 Km
Çekmeköy Rapsodi Evleri 1.60 Km
Müjdat Gezen Sanat Merkezi 1.61 Km
Kadıköy Belediyesi Sanat Parkı 1.61 Km
Kadıköy Belediyesi Teras Cafe 1.63 Km
Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi 1.64 Km
Mazharbey 1.65 Km
Kadıköy Belediyesi Otoparkı 1.66 Km
Fenerium Göztepe 1.69 Km
Validebağ Koru Camii 1.69 Km
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 1.70 Km
Kadıköy Evlendirme Dairesi 1.70 Km
Validebağ Semt Konağı 1.71 Km
SGK Kadıköy Sosyal Güvenlik Merkezi 1.72 Km
Kadıköy Belediyesi 1.73 Km
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı 1.73 Km
Kadıköy Belediyesi Spor Salonu 1.73 Km
Koşuyolu Parkı 1.76 Km
Ceviz Ağacı 1.77 Km
Acıbadem Metrobüs Durağı 1.79 Km
Keyf-i Mekan 1.80 Km
Minnesota Koşuyolu 1.82 Km
Söğütlüçeşme Tren İstasyonu 1.82 Km
Söğütlüçeşme Garı 1.84 Km
Çamlıca Konakları 1.84 Km

 

Aşağıda Uzunçayır Metrobüs durağını kullanarak gidilebilecek duraklar sırasıyla belirtilmiştir. Kırmızı olarak işaretlenen Uzunçayır Metrobüs durağı istanbul yönüne gidecekseniz yeşil renkteki durakları tuyap tarafına gidecekseniz mavi renkli durakları takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link'lerden önceki durak sonraki durakları takip edebilirsiniz.

v 01 / 45 ^ - TÜYAP / Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 02 / 44 ^ - Hadımköy Metrobüs Durağı
v 03 / 43 ^ - Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 04 / 42 ^ - Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs Durağı
v 05 / 41 ^ - Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 06 / 40 ^ - Güzelyurt Metrobüs Durağı
v 07 / 39 ^ - Haramidere Metrobüs Durağı
v 08 / 38 ^ - Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı
v 09 / 37 ^ - Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağı
v 10 / 36 ^ - Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı Ambarlı metrobüs Durağı
v 11 / 35 ^ - Cihangir Üniversite Mah. Metrobüs Durağı
v 12 / 34 ^ - Avcılar Merk. Ünv. Kamp. Metrobüs Durağı
v 13 / 33 ^ - Şükrübey Metrobüs Durağı
v 14 / 32 ^ - Büyükş. Bld. Sosyal Tesisleri Metrobüs Durağı
v 15 / 31 ^ - Küçükçekmece Metrobüs Durağı
v 16 / 30 ^ - Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 17 / 29 ^ - Florya (Yeşilova) Metrobüs Durağı
v 18 / 28 ^ - Beşyol Metrobüs Durağı
v 19 / 27 ^ - Sefaköy Metrobüs Durağı
v 20 / 26 ^ - Yenibosna Metrobüs Durağı
v 21 / 25 ^ - Şirinevler (Ataköy) Metrobüs Durağı
v 22 / 24 ^ - Bahçelievler Metrobüs Durağı
v 23 / 23 ^ - İncirli (Ömür) Metrobüs Durağı
v 24 / 22 ^ - Zeytinburnu Metrobüs Durağı
v 25 / 21 ^ - Merter Metrobüs Durağı
v 26 / 20 ^ - Cevizlibağ Metrobüs Durağı
v 27 / 19 ^ - Topkapı Metrobüs Durağı
v 28 / 18 ^ - Bayrampaşa (Maltepe) Metrobüs Durağı
v 29 / 17 ^ - Vatan Caddesi Metrobüs Durağı
v 30 / 16 ^ - Edirnekapı Metrobüs Durağı
v 31 / 15 ^ - Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı
v 32 / 14 ^ - Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
v 33 / 13 ^ - Okmeydanı Metrobüs Durağı
v 34 / 12 ^ - Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı
v 35 / 11 ^ - SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı
v 36 / 10 ^ - Çağlayan Metrobüs Durağı
v 37 / 09 ^ - Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
v 38 / 08 ^ - Zincirlikuyu Metrobüs Durağı
v 39 / 07 ^ - Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı
v 40 / 06 ^ - Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı
v 41 / 05 ^ - Altunizade Metrobüs Durağı
v 42 / 04 ^ - Acıbadem Metrobüs Durağı
v 43 / 03 ^ - Uzunçayır Metrobüs Durağı
v 44 / 02 ^ - Fikirtepe Metrobüs Durağı
v 45 / 01 ^ - Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı



Yorum yapmak için giriş yapınız

Giriş
Arama