Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Gönderen: Abbas Yolcu


Tarih: 04.11.2017 19:04:58


Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yolcu Profili

Zincirlikuyu Metrobüs Durağı bir aktarma durağıdır.  Kavganın-gürültünün eksik olmadığı bir duraktır. Bu hattı kullanan yolcuların isyan ettiği en büyük konulardan biri de mecidiyeköy tarafından gelen metrosbüslerin bu durağa uzak bir yerde durması. Yani eğer bu metrobüslerden birine aktarma yapmak isterseniz,  bi miktar yol yürümeniz gerekecektir. 

Estetik adına hiç bir güzellik barındırmaz. Bu nedenledir ki uğrayan yolcuların çoğu keyifsiz ayrılır bu duraktan.

Şimdi bir de yolcuların ekşi üzerinden durak hakkında yaptıkları yorumlara bakalım.

''metrobüs şoförlerinin kendilerini formula 1 pilotu sanmalarına sebep olan duraktır.
ayrıca en son gördüğüm halinde yolcular aktarma yaptıkları ve duraktan ayrıldıkları zamanlarda yolun üzerinde yürüyerek gidiyorlar.
yani, hem aktarma yapılan ve hemde avrupa yakasındaki son metrobüs durağında yeterli derecede kaldırım yoktur.''

''metropole yeni gelen öğrencinin 'ben annemi istiyom' çığlıklarına sebep olan keşmekeşin başkenti mekan.''

Aşağıda durağa yakın yerler verilmektedir.

Yer Adı Mesafe Yakınlığı
Zincirlikuyu Metrobüs Durağı 0.00 Km
Kavram Meslek Yüksekokulu 0.28 Km
Zorlu Center 0.32 Km
Apple Store İstanbul 0.35 Km
Zorlu Center PSM 0.37 Km
Şişli Belediyesi AB Bölümü 0.39 Km
Şişli Tapu Dairesi 0.39 Km
Masquerade Club 0.43 Km
Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı Kültür Akademisi 0.50 Km
Çiftçi Towers 0.50 Km
İstanbul Bilim Üniversitesi Esentepe Kampüsü 0.52 Km
Astoria AVM 0.62 Km
Astoria 0.63 Km
İstanbloom 0.68 Km
Garanti Bankası Genel Müdürlük 0.73 Km
Birlik Parkı 0.82 Km
Florence Nightingale Hastanesi 0.83 Km
İstanbul Modern Sanatlar Galerisi 0.88 Km
Ali Sami Yen Sokak 0.90 Km
Haliç Üniversitesi Mecidiyeköy Yerleşkesi 0.91 Km
Haliç Üniversitesi 0.91 Km
Yıldız Saat Kulesi 0.96 Km
Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü 0.97 Km
Profilo AVM 1.01 Km
Ortaköy Mezarlığı 1.01 Km
Profilo Tiyatro Salonu 1.03 Km
Zincirlikuyu Mezarlığı 1.03 Km
Benli Belkıs 1.03 Km
Vehbi Koç 1.03 Km
GS Store Metrocity 1.06 Km
Chef Salad 1.06 Km
Metrocity 1.08 Km
Şişli Belediyesi Gülbağ Kadın Toplum Merkezi 1.09 Km
Beşiktaş Belediyesi 1.10 Km
Mecidiyeköy Açıköğretim Bürosu 1.17 Km
Ali Sami Yen Stadyumu 1.18 Km
AKUT Arama Kurtarma Derneği 1.19 Km
Galatasaraylılar Derneği 1.20 Km
Levent Kültür Merkezi 1.21 Km
Beşiktaş Belediyesi Hayvan Kısırlaştırma Bakım Ve Aşılama Merkezi 1.22 Km
Bloom Istanbul 1.27 Km
Galeri Artist 1.28 Km
Nisbetiye Caddesi 1.32 Km
numnum 1.32 Km
Sushico 1.33 Km
Kanyon Alışveriş Merkezi 1.33 Km
Kanyon 1.33 Km
Yıldız Şale Köşkü 1.44 Km
Beşiktaş Belediyesi Ortaköy Meyve Bahçesi 1.45 Km
Kilyos Mezarlığı 1.46 Km

 

Aşağıda zincirlikuyu metrobüs durağını kullanarak gidilebilecek  duraklar sırasıyla belirtilmiştir. Kırmızı olarak işaretlenen  zincirlikuyu metrobüs durağı istanbul yönüne gidecekseniz yeşil renkteki durakları tuyap tarafına gidecekseniz mavi renkli durakları takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilen link'lerden önceki durak sonraki durakları takip edebilirsiniz.

v 01 / 45 ^ - TÜYAP / Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 02 / 44 ^ - Hadımköy Metrobüs Durağı
v 03 / 43 ^ - Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 04 / 42 ^ - Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs Durağı
v 05 / 41 ^ - Beylikdüzü Metrobüs Durağı
v 06 / 40 ^ - Güzelyurt Metrobüs Durağı
v 07 / 39 ^ - Haramidere Metrobüs Durağı
v 08 / 38 ^ - Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı
v 09 / 37 ^ - Saadetdere Mahallesi Metrobüs Durağı
v 10 / 36 ^ - Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı Ambarlı metrobüs Durağı
v 11 / 35 ^ - Cihangir Üniversite Mah. Metrobüs Durağı
v 12 / 34 ^ - Avcılar Merk. Ünv. Kamp. Metrobüs Durağı
v 13 / 33 ^ - Şükrübey Metrobüs Durağı
v 14 / 32 ^ - Büyükş. Bld. Sosyal Tesisleri Metrobüs Durağı
v 15 / 31 ^ - Küçükçekmece Metrobüs Durağı
v 16 / 30 ^ - Cennet Mahallesi Metrobüs Durağı
v 17 / 29 ^ - Florya (Yeşilova) Metrobüs Durağı
v 18 / 28 ^ - Beşyol Metrobüs Durağı
v 19 / 27 ^ - Sefaköy Metrobüs Durağı
v 20 / 26 ^ - Yenibosna Metrobüs Durağı
v 21 / 25 ^ - Şirinevler (Ataköy) Metrobüs Durağı
v 22 / 24 ^ - Bahçelievler Metrobüs Durağı
v 23 / 23 ^ - İncirli (Ömür) Metrobüs Durağı
v 24 / 22 ^ - Zeytinburnu Metrobüs Durağı
v 25 / 21 ^ - Merter Metrobüs Durağı
v 26 / 20 ^ - Cevizlibağ Metrobüs Durağı
v 27 / 19 ^ - Topkapı Metrobüs Durağı
v 28 / 18 ^ - Bayrampaşa (Maltepe) Metrobüs Durağı
v 29 / 17 ^ - Vatan Caddesi Metrobüs Durağı
v 30 / 16 ^ - Edirnekapı Metrobüs Durağı
v 31 / 15 ^ - Ayvansaray Eyüp Metrobüs Durağı
v 32 / 14 ^ - Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
v 33 / 13 ^ - Okmeydanı Metrobüs Durağı
v 34 / 12 ^ - Perpa (Darülaceze) Metrobüs Durağı
v 35 / 11 ^ - SSK Okmeydanı Hastanesi Metrobüs Durağı
v 36 / 10 ^ - Çağlayan Metrobüs Durağı
v 37 / 09 ^ - Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
v 38 / 08 ^ - Zincirlikuyu Metrobüs Durağı
v 39 / 07 ^ - Boğaziçi Köprüsü Metrobüs Durağı
v 40 / 06 ^ - Burhaniye Mahallesi Metrobüs Durağı
v 41 / 05 ^ - Altunizade Metrobüs Durağı
v 42 / 04 ^ - Acıbadem Metrobüs Durağı
v 43 / 03 ^ - Uzunçayır Metrobüs Durağı
v 44 / 02 ^ - Fikirtepe Metrobüs Durağı
v 45 / 01 ^ - Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı


Yorum yapmak için giriş yapınız

Giriş
Arama